THE LATICRETE® SYSTEM
INNOVATIVE TILE & STONE INSTALLATION SYSTEMS
По-русски  |  English  |  Latviski  |  Lietuviškai  |  Danish
Lietotājs
Parole
Atcerēties paroli 
Sazināties ar mums
Sazināties ar mumsAplukot Latikrete Baltik rūpnīcu lielākā kartē


         LATICRETE - ir inovatīvas flīžu un akmens instalācijas sistēmas.

SIA Laticrete Baltic Ltd ir starptautiskās korporācijas Laticrete Internacional Inc pirmā ražotne Austrumeiropā, kuras mērķis ir nodrošināt profesionālos būvniekus ar progresīviem materiāliem un metodēm keramisko flīžu un akmens uzstādīšanā.

SIA Laticrete Baltic Ltd ir profesionāla pieeja katrai flīzei, kas piešķir kvalitāti un garantijas izpildītajiem darbiem.

SIA Laticrete Baltic Ltd ir dibināta 2003.gada 29. jūlijā ar mērķi nodrošināt Baltijas un NVS valstis ar Laticrete produkciju un atbilstošu tehnisko servisu. Uzņēmuma pamatā ir iegūtā pieredze Latvijas un Lietuvas būvlaukumos. Tās pirmsākumi ir atrodami SIA Latehs darbībā, kura nodarbojās ar ASV ražotā materiāla izplatīšanu. Laticrete kvalitatīvie un izturīgie materiāli ir izmantoti nozīmīgu objektu celtniecībā – piemēram, Rīgas Zooloģiskā dārzā, tirdzniecības centrā Mols, atpūtas kompleksā Vernisāža, Latvijas Nacionālajā operā, Sportima peldbaseinā, Krimuldas vidusskolas peldbaseinā, kā arī būvējot privātmāju baseinus, terases un apsildāmās grīdas.

Ar mūsu produkciju un tehniskajiem risinājumiem Jūs varat tuvāk iepazīties norādītajās sadaļās vai rakstot e-pasta vēstules.

Būsim priecīgi sadarboties ar Jums!


© 2005-2006 LATICRETE INTERNATIONAL, INC LATICRETE LATAPOXY and the logo
are Registered Trademarks of LATICRETE International, Inc.